Вход
Календар ігр чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги 2010 - 2011 рр. Група А
28.08.2010 17:36

 

Календар ігр
чемпіонату України з футболу
серед команд другої ліги
група "А"

1-й Тур
Дата Команди Рахунок
23.07.2010 Чорноморець-2 - Десна 3:0
24.07.2010 Скала - Суми 3:1
24.07.2010 Нива - Енергія 1:1
24.07.2010 Бастіон - Динамо 0:0
24.07.2010 МФК Миколаїв - Єдність 1:0
01.01.2011 Рось - Верес  
2-й Тур
Дата Команди Рахунок
01.08.2010 Скала - Нива 0:1
01.08.2010 Єдність - Рось 9:0
01.08.2010 Десна - МФК Миколаїв 1:0
01.08.2010 Динамо - Чорноморець-2 1:2
01.08.2010 Енергія - Бастіон 3:1
01.08.2010 Суми - Верес 3:0
3-й Тур
Дата Команди Рахунок
07.08.2010 Нива - Суми 0:2
07.08.2010 Бастіон - Скала 2:0
07.08.2010 Чорноморець-2 - Енергія 0:1
07.08.2010 МФК Миколаїв - Динамо 0:0
07.08.2010 Рось - Десна 0:2
07.08.2010 Верес - Єдність 0:2
4-й Тур
Дата Команди Рахунок
14.08.2010 Скала - Чорноморець-2 0:0
14.08.2010 Нива - Бастіон 2:5
14.08.2010 Десна - Верес 4:2
14.08.2010 Динамо - Рось 6:2
14.08.2010 Енергія - МФК Миколаїв 1:0
14.08.2010 Суми - Єдність 1:0
5-й Тур
Дата Команди Рахунок
22.08.2010 Бастіон - Суми 2:0
22.08.2010 Чорноморець-2 - Нива 2:0
22.08.2010 МФК Миколаїв - Скала 3:0
22.08.2010 Рось - Енергія 1:5
22.08.2010 Верес - Динамо 0:1
22.08.2010 Єдність - Десна 2:2
6-й Тур
Дата Команди Рахунок
27.08.2010 Суми - Десна 1:1
28.08.2010 Скала - Рось 4:0
28.08.2010 Нива - МФК Миколаїв 1:2
28.08.2010 Бастіон - Чорноморець-2 0:0
28.08.2010 Динамо - Єдність 1:0
28.08.2010 Енергія - Верес 4:0
7-й Тур
Дата Команди Рахунок
04.09.2010 Чорноморець-2 - Суми 0:2
04.09.2010 МФК Миколаїв - Бастіон 1:0
04.09.2010 Рось - Нива 1:2
04.09.2010 Верес - Скала 0:4
04.09.2010 Єдність - Енергія 0:0
04.09.2010 Десна - Динамо 3:2
8-й Тур
Дата Команди Рахунок
11.09.2010 Скала - Єдність 2:1
11.09.2010 Нива - Верес 3:2
11.09.2010 Бастіон - Рось 4:0
12.09.2010 Чорноморець-2 - МФК Миколаїв 0:1
11.09.2010 Енергія - Десна 2:1
11.09.2010 Суми - Динамо 0:0
9-й Тур
Дата Команди Рахунок
18.09.2010 МФК Миколаїв - Суми 2:1
19.09.2010 Рось - Чорноморець-2 0:3
18.09.2010 Верес - Бастіон 0:6
18.09.2010 Єдність - Нива 4:0
18.09.2010 Десна - Скала 1:2
18.09.2010 Динамо - Енергія 1:2
10-й Тур
Дата Команди Рахунок
25.09.2010 Скала - Динамо 1:0
25.09.2010 Нива - Десна 0:3
25.09.2010 Бастіон - Єдність 3:0
25.09.2010 Чорноморець-2 - Верес 3:0
25.09.2010 МФК Миколаїв - Рось 2:1
25.09.2010 Суми - Енергія 1:0
11-й Тур
Дата Команди Рахунок
02.10.2010 Верес - МФК Миколаїв 0:1
02.10.2010 Єдність - Чорноморець-2 3:0
03.10.2010 Десна - Бастіон 1:0
02.10.2010 Динамо - Нива 2:1
02.10.2010 Енергія - Скала 1:0
01.10.2010 Рось - Суми 0:2
12-й Тур
Дата Команди Рахунок
09.10.2010 Верес - Рось 0:2
09.10.2010 Єдність - МФК Миколаїв 1:0
09.10.2010 Десна - Чорноморець-2 1:1
09.10.2010 Динамо - Бастіон 0:2
09.10.2010 Енергія - Нива 4:0
09.10.2010 Суми - Скала 1:1
13-й Тур
Дата Команди Рахунок
15.10.2010 Чорноморець-2 - Динамо 2:0
16.10.2010 Нива - Скала 1:0
16.10.2010 Бастіон - Енергія 1:0
16.10.2010 МФК Миколаїв - Десна 1:3
16.10.2010 Рось - Єдність 0:1
16.10.2010 Верес - Суми 0:6
14-й Тур
Дата Команди Рахунок
23.10.2010 Скала - Бастіон 0:0
23.10.2010 Єдність - Верес 7:0
23.10.2010 Десна - Рось 2:1
23.10.2010 Динамо - МФК Миколаїв 0:2
23.10.2010 Енергія - Чорноморець-2 2:2
23.10.2010 Суми - Нива 3:0
15-й Тур
Дата Команди Рахунок
16.04.2011 Рось - Динамо 3:0
16.04.2011 Верес - Десна 0:3
16.04.2011 Єдність - Суми 0:2
16.04.2011 Бастіон - Нива 4:0
16.04.2011 МФК Миколаїв - Енергія 2:2
17.04.2011 Чорноморець-2 - Скала 2:2
16-й Тур
Дата Команди Рахунок
23.04.2011 Скала - МФК Миколаїв 0:1
23.04.2011 Нива - Чорноморець-2 0:1
23.04.2011 Десна - Єдність 0:1
23.04.2011 Динамо - Верес +:-
23.04.2011 Енергія - Рось 1:1
23.04.2011 Суми - Бастіон 3:1
17-й Тур
Дата Команди Рахунок
30.04.2011 Рось - Скала 1:3
30.04.2011 МФК Миколаїв - Нива 5:1
30.04.2011 Єдність - Динамо 3:2
30.04.2011 Десна - Суми 1:0
30.04.2011 Верес - Енергія -:+
01.05.2011 Чорноморець-2 - Бастіон 0:1
18-й Тур
Дата Команди Рахунок
07.05.2011 Скала - Верес +:-
07.05.2011 Нива - Рось 2:2
07.05.2011 Бастіон - МФК Миколаїв 0:2
07.05.2011 Динамо - Десна 1:0
07.05.2011 Енергія - Єдність 2:0
07.05.2011 Суми - Чорноморець-2 2:0
19-й Тур
Дата Команди Рахунок
15.05.2011 МФК Миколаїв - Чорноморець-2 0:0
14.05.2011 Рось - Бастіон 2:3
14.05.2011 Верес - Нива -:+
14.05.2011 Єдність - Скала 0:2
14.05.2011 Десна - Енергія 3:1
14.05.2011 Динамо - Суми 0:2
20-й Тур
Дата Команди Рахунок
21.05.2011 Скала - Десна 2:1
21.05.2011 Нива - Єдність 1:3
21.05.2011 Бастіон - Верес +:-
21.05.2011 Енергія - Динамо 4:1
21.05.2011 Суми - МФК Миколаїв 0:1
23.05.2011 Чорноморець-2 - Рось  
21-й Тур
Дата Команди Рахунок
28.05.2011 Рось - МФК Миколаїв 0:2
28.05.2011 Верес - Чорноморець-2 -:+
28.05.2011 Єдність - Бастіон 1:2
28.05.2011 Десна - Нива 4:2
28.05.2011 Динамо - Скала 0:0
28.05.2011 Енергія - Суми 0:1
22-й Тур
Дата Команди Рахунок
04.06.2011 Скала - Енергія 0:2
04.06.2011 Нива - Динамо 0:1
04.06.2011 Бастіон - Десна 1:1
04.06.2011 Чорноморець-2 - Єдність 5:1
04.06.2011 МФК Миколаїв - Верес +:-
04.06.2011 Суми - Рось 4:1
 
Главная Календари соревнований Календар ігр чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги 2010 - 2011 рр. Група А