Вход
Еліта футболу Херсонщини 2017 року
13.01.2018 21:52

altЗа традицією, по завершенні футбольного сезону автор цих рядків спортивний журналіст Олександр Крупіца вже 32 рік поспіль проводить опитування тренерів, спеціалістів футболу, аби визначити лауреатів футболу Херсонщини у різних номінаціях.

 

Одинадцять найкращих футболістів
Цього разу при визначенні одинадцяти найкращих футболістів області було названо 41 кандидат з усіх команд учасниць. Однак до лауреатів потрапили лише 11 найкращих віртуозів м’яча. Ось вони лауреатами 2017 року гри мільйонів на Херсоонщині:
1. Андрій Бичко «Дружба» (Новомиколаївка, Вис. р.)
2. Андрій Головко «Дружба» (Новомиколаївка, Вис. р.)
3. Іван Горошко «Колос-ОТГ» (Асканія-Нова)
4. Віталій Візавер «Колос» (Чорнобаївка)
5. Сергій Гайдаєнко СК «Каховка» (Каховка)
6. Віталій Куянов «Колос-ОТГ» (Асканія-Нова)
7. Сергій Цой «Кристал» (Херсон)
8. Віталій Петриченко «Дружба» (Новомикоаївка, Вис. р.)
9. Юрій Комягин «Меліоратор» (Кам’янка)
10. Олександр Муковозов «Дружба» (Новомиколаївка, Вис. р.)
11. Кирило Кирик «Колос-ОТГ» (Асканія-Нова)
Як і належить у списку найбільше лауреатів що представляють чемпіона області команду «Дружба» з Новомиколаївки – чотири. Ще три представники срібного призера чемпіонату та володаря кубка області «Колоса-ОТГ» з Асканії-Нової. По одному футболісту до найкращих потрапили представники херсонського «Кристала», чорнобаївського «Колоса», каховської СК «Каховки» та «Меліоратора» з Кам’янки.

Кращий гравець області
Найчастіше при опитуванні згадувалися прізвища футболістів: Сергія Цоя з «Кристалу», Кирила Кирика з «Колоса-ОТГ», Олександра Муковозова з «Дружби». Однак трішки їх випередив Юрій Комягин з «Меліоратора». Він - кращий гравець футбольної Херсонщини 2017 року.


Найвлучніший голеодор
Як повідомляє сайт ХОФФ, найбільше м'ячів у минулому чемпіонаті забив Віталій Петриченко з «Дружби» - 16. Він найвлучніший. На другому місці його товариш по команді Юрій Лопін - 13 м'ячів. На м’яч менше у Віктора Вітенко з «Меліоратора» та Івана Іванова з «Таврії».

altФеміда Херсонщини
Нині серед суддів, що обслуговують футбольні матчі йде розмежування обов’язків. На арбітрів, які обслуговують матчі і працюють безпосередньо в полі та їх помічників асистентів арбітрів, які обслуговують гру знаходячись на бокових лініях.
Хто ж найоб'ективніший на Херсонщині?
Багато спеціалістів та тренерів команд взагалі не могли, або не хотіли називати арбітрів, які заслуговують потрапити до справедливої футбольної Феміди Херсонщини. І все ж було названо вісім прозвищ арбітрів з Херсона, Каховки, Нової Каховки та Нововоронцовки, які обслуговували обласні змагання. Тут поза конкуренцією був лідер останніх років херсонець Ігор Пасхал, який у шостий раз поспіль став кращим арбітром Херсонської області. І не диво. Він обслуговує матчі чемпіонату країни найвищого ешелону країни та кубку України.

Кращі асистенти арбітрів
На місця у трійці лауреатів у цій номінації претендувало сім асистентів арбітра. Серед лауреатів вперше є жінка. Найбільше голосів отримав Володимир Володін, який обслуговує не тільки провідні ігри в Україні, а і навіть міжнародні матчі. Ще до трійки кращих потрапили двоє новокаховчан. Це Ірина Петрова та Станіслав Марулін.


altКращий меценат футболу
Як не говори, але існування команд залежить в першу чергу від тих хто підтримує футбол не на словах а справами, вкладаючи фінанси у гру мільйонів. Тому вперше автором опитування було включено до списку номінацію «Кращий меценат футболу». Тут було три претенденти Микола Моргун з Новомиколаївки Високопільського району, каховчанин Ігор Хомінець та Віталій Свінцицький з Асканії-Нової. Вони всі зробили пристойний вклад у розвиток футболу своїх селищ та сіл, однак все ж такі більше меценатства проявив Віталій Свінцицький, при підтримці якого команда «Колос-ОТГ» з Асканії-Нової стала володарем кубка області та срібним призером. І головне що в Асканії-Новій було розпочато реконструкцію занедбаного стадіону, де з’явилося хороше футбольне поле з трав’яним газоном, зручними пластиковими сидіннями для глядачів. Тут проходять змагання як дорослих так і дитячих команд. Він переможець цієї номінації.

 
Главная По видам спорта Футбол Чемпионат Чемпионат области Еліта футболу Херсонщини 2017 року