Вход
Кубок у друге їде до Хлібодарівки
12.05.2016 23:37

altУ День Перемоги 9 травня у Цюрупинську відбувся фінал кубка області з футболу 2016 року. Фінал планувалося провести у Херсоні.

Але на жаль міська влада не дала згоду на проведення фіналу цього дня, посилаючись на рекомендації з Києва, що підчас масових заходів, можливі теракти (лист отримала обласна федерація футболу підписаний головою міського відділення молоді і спорту Юрієм Кліментенко).А можливо були і інші не відомі прихильникам футболу причини. Тому фінальний матч ХОФФ перенесли у Цюрупинськ, де не побоялися взяти на себе відповідальність Тим паче у цей день перед фінальним матчем планувалося провести вшанування футболістів «Кристала», які сорок років тому разом з командою дебютували серед професіоналів. Ось так було зірвано свято обласного футболу у Херсоні.
А у боротьбі за почесний трофей на цюрупинському стадіоні «Старт» зійшлися лідери обласного футболу. «Колос» з Хлібодарівки та «Вікторія» з Бехтер. Перед матчем у кожної з команд були свої проблеми. У бехтерівців ними стали втрати у складі. Роман Тормозов самий забивний форвард команди завершив футбольну кар’єру через травму. А мотор команди Костянтин Бешенець був травмований. Хлібодарівці за день до матчу провели виснажливу поїздку (загалом біля сімсот кілометрів) у село Зоря, що на Одещині на матч чемпіонату КФК з чемпіоном країни минулого року командою «Балкан». Тому футболісти не встигли як слід відновитися. Та ще команда запізнилася у Цюрупинськ і гра розпочалася на 50 хвилин пізніше.alt

У першому таймі команди намагалися знайти шлях до воріт суперника. Було багато боротьби, часом з грубими порушеннями. Першим небезпечний момент мав бехтеровець Карен Тонеян, але у нього не вийшов прицільний удар. У відповідь бив по воротах Володимир Кушнірук, але голкіпер «Вікторії» Василь Тресницький парирував м’яч. Взагалі у цьому матчі кіпер бехтерівців був одним з кращих у команді, частенько виручаючи її від неприємностей. «Колос» у подальшому мав трішки більше моментів. У них реально ще могли відзначитися Кирило Кирик та Віталій Куянов, однак захист «Вікторії» зберіг свої ворота у недоторканості. У свою чергу її а нападники частенько теж турбували оборонців «Колоса». Однак відчувалося, що бехтерівці перегоріли довгим очікуванням початку матчу і не все у них виходило при завершені атак. Так перша половина виявилася без голів.
По перерві до колосовців під’їхала, ще частина футболістів, а їм дуже були потрібні свіжі сили, бо гравці «підсіли». Зробивши кілька замін «Колос» знову почав діяти більш агресивно і на 59 хвилині їхня атака завершилася кутовим. Кирило Маркитан подав смугастого у штрафний майданчик. Там Артур М’ясникові вистрибнув вище всіх і переправив м’яча у сітку воріт «Вікторії». Після пропущеного голу хлібодарівці більше уваги приділяли обороні, а от бехтерівці не наче прокинувшись робили все можливе, аби поновити рівновагу. І це могли зробити Євген Кривошейкін, Карен Тонеян, Ігор Бездольний, але, але… Гра так і завершилася з рахунком 1:0 на користь «Колоса». Він у друге у своїй кар’єрі здобув цей почесний трофей.
altОсь хто приніс перемогу хлібодарівціям: воротарі Ігор Шилов, Сергій Заварихін, польові гравці Андрій Свінцицький (капітан), Артур М’ясникові, В’ячеслав Куянов, Володимир Кушнірук, Сергій Низовець, Максим Логвиненко, Іван Горошко, Вадим Салатін, Кирило Маркитан, Кирило Кирик, Ігор Крашневський, Філіп Димитров, Сергій Кобзєв, Пало Черняєв, Богдан Тяпка, Євшен Соколан, Віталій Поплевічев, В’ячеслав Куянов. Разом з командою святкують перемогу її президент і наставник Віталій Свінцицький. А також начальник команди Григорій Ананьев та спортивний директор Віталій Штанько..

Главная По видам спорта Футбол Кубки Кубок области Кубок у друге їде до Хлібодарівки