Вход
Спортивне містечко як на пляжі
29.08.2017 23:43

altУ Новій Каховці під час чемпіонату України з пляжного волейболу урочисто відкрили новобудову – спортивне містечко з пляжних видів спорту.


В подальшому ці літні майданчики мають стати комплексом з невеликою адмінбудівлею, душовими, роздягальнями, трибунами. А це дасть змогу вивести пляжні види спорту на новий якісний рівень і приймати в місті турніри не лише всеукраїнського, а й міжнародного рівня.
Директор дитячо-юнацької спортивної школи Новокаховської міської ради Петро Бойко з гордістю розповідає про новенький комплекс.
- Ця ідея виникла років п’ять тому. Поділився нею з міським головою Нової Каховки Володимиром Коваленком. Він підтримав задум. Багато часу забрала підготовка документів на землю. Проект теж забрав чимало часу. Далі - брак коштів. Тому і розтягнулося ця справа на такий довгий термін. Але ми не опускали руки. І таки зуміли побудувати цей комплекс для пляжних видів спорту.
- Хто надавав вам у цей час підтримку?
- Звичайно, без підтримки нашого міського голови цю ідею втілити у життя не вдалося б. Також нас підтримали міський депутатський корпус. Народні обранці проголосували за виділення коштів у розмірі 95 тисяч гривень на пісок і на перевезення його з Каховського річкового порту.
- Багато пішло піску сюди?
- До того, як завезли пісок, виконали багато підготовчих робіт. Нам допомогли спонсори Андрій Дьомін і Валерій Яковенко, які керують будівельною фірмою «Ротор» і мають відповідну техніку. Потім залучалося багато інших людей. Це і ветерани волейболу, що й зараз грають і мають можливість допомагати - Олег Дімоглов, Богдан Світлик. А завезли сюди піску 560 тон.
- Тож, як кажуть, будували всією громадою.
- Люди багато працювали добровільно. Вони привозили труби на стійки, інші матеріали. Звісно, витрачалися гроші і з кошторису, бо доводилося купувати бордюри, цемент, сітки та інше. Працівники комунальних підприємств міста разом з не байдужими людьми провели кілька суботників на цій території. Тож разом, з допомогою громади, впоралися. Тим паче, це перша черга. Плануємо у майбутньому розбудовувати комплекс.
- Звідки у вас така любов до волейболу?
- У нас спортивна сім’я. Ми і дружина Галина тренери з волейболу, а наші діти - волейболісти. Старші сини Євген та Олександр вже постійно виступають на змаганнях. У них є хороші досягнення на чемпіонатах країни (вони чемпіони та багаторазові призери чемпіонатів України у різних вікових групах). Михайло та донечка Ганна, яким хоча й по вісім років, але вони вже беруть участь у змаганнях.
- У Новій Каховці так люблять пляжний волейбол?
- Цей вид спорту новий для новокаховчан. Він тільки набирає популярності. Хоча у нас вже є хороші результати. Є чемпіони країни у різних вікових групах. А в останні чотири роки призерами наші вихованці стають постійно. У нас не було своєї бази, тож і виникла ідея її збудувати. Тепер ми можемо залучати до тренувань значно більше дітей. У Новій Каховці є перспективні хлопці і дівчата, але, на жаль, не всі батьки фінансово спроможні посилати їх на змагання, а у влади не вистачає коштів на всі виїзди. А відсутність змагального досвіду негативно позначається на рості майстерності. Тепер ми будемо не тільки тренуватися тут, а й проводити різноманітні змагання, як місцевого чи обласного значення, так і Всеукраїнські турніри та чемпіонати. Є база, будуть і результати. Нині дуже зручно. Тепер одразу чотири волейбольні майданчики розташовані тут біля нашої ДЮСШ.
- У цьому містечку можуть розвиватися й інші пляжні види спорту?
- Так. Коли розпочинали будівництво, розраховували, що тут буде в першу чергу і майданчик для пляжного футболу. Тут також можуть грати і у пляжний гандбол. Це ті види, які культивуються в Україні. До нас вже приходили легкоатлети тренуватися. Взагалі комплекс збудовано так, що волейбольні стійки з чотирьох майданчиків знімаються і він перетворюються на великий майданчик для інших літніх видів спорту. Він створений для всіх. Кожному знайдеться тут місце.
- Тож успіхів вашим діткам.
- Наостанок я хотів би подякувати всім, хто доклав зусиль до будівництва цього містечка пляжних видів спорту: міській владі, спонсорам, працівникам комунальних підприємств, колективу ДЮСШ, нашим вихованцям. Велике спасибі!
Післямова. В Новій Каховці не шкодують коштів на розвиток спорту. Коли цей комплекс повністю стане до ладу, на нього буде витрачено більше мільйона гривень. Тим часом в обласному центрі, де повинно бути все зразковим, центральний стадіон «Кристал» - руїна. Інші стадіони теж. Спортивного палацу, де можна проводити змагання зі зручностями для спортсменів та глядачів, як не було, так і не видно перспективи його будівництва. Хоча є кілька команд майстрів: у футзалі - «Продексім», баскетболі - «Таврійська зірка», у гандболі – «Дніпрянка», на виступи яких охоче ходять уболівальники. В Херсоні проходять навіть міжнародні турніри з боксу та вільної боротьби. Є і інші цікаві змагання.

 
Главная По видам спорта Другие виды спорта Другие виды спорта Спортивне містечко як на пляжі