Вход
"Спортивне сузір'я Херсонщини"
13.01.2018 21:37

alt11 січня у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша відбулася урочиста церемонія «Спортивне сузір’я Херсонщини»,

де за підсумками змагань минулого року визначено найкращих у великій спортивній сім’ї Херсонщини. Ось ті, хкого визначено кращими серед кращих.

У номінації «Краща спортсменка року» переможницею стала заслужений майстер спорту з срельби з лука Анастасія Павлова з Нової Каховки, яка має пристойні здобутки, як на міжнародній арені, так і на Всеукраїнських змаганнях. Анастасія чемпіонка України, бронзова призерка чемпіонату Європи, посіла п’яте місце на чемпіонаті світу.


«Кращим тренером року» визнано заслуженого тренера України по стрільбі з лука новокаховчанина Владислава Павлова, тренера Анастасії Павлової.


altУ номінації «Кращий спортсмен року» переможцем став заслужений майстер спорту з стрибків на батуті херсонець Микола Просторов. Він переможець командного чемпіонату України, у синхронних стрибка чемпіон України, срібний призер Х Всесвітніх ігор та четверте місце на Кубку світу


А «Кращим спортсменом року» з неолімпійських видів спорту Віталій Дубина. Він чемпіон України, переможець кубку світу, чемпіон Х Всесвітніх ігор з кікбоксингу WAKO

У номінації «Сенсація спортивного року» переможницею визнана триразова чемпіонка України з веслування на байдарках і каное Олена Скворцова.

Переможцями у номінації «Сильні духом» стали представники обласного «Інваспорту» каховчанка Юлія Кисельова, херсонки Світлана Півень та Яна Лебедєва. Їх захоплення легка атлетика.

Прихильник веслування на байдарках і каное херсонець Ігор Козлов став переможцем у номінації «Кращий у спорті ветеранів». Він триразовий чемпіон, триразовий срібний призер та бронзовий призер Всесвітніх ігор ветеранів.

Також окремими відзнаками нагороджені краща команда минулого року у ігрових видах спорту, чемпіон України з футзалу в екстра-лізі херсонський «Продексім». Серед ДЮСШ Херсонська дитячо-юнацька школа №6, яка зайняла ІІ місце у Всеукраїнському огляд-конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту у номінації «Кращі позашкільні навчальні заклади». Та Херсонська обласна організація Федерації боксу України, як краща спортивна федерація року Херсонщини.

 
Главная По видам спорта Другие виды спорта Другие виды спорта "Спортивне сузір'я Херсонщини"